E-poest ostmine

Tarneaeg
- Rõivaid toome Eestisse Inglismaalt. Tellitud kauba toimetame Teieni 2–3 nädala jooksul.
- Tavaliselt on meil kauba tellimise päevaks esmaspäev. Kui tellite esmaspäeval enne kella 11, saame sellega arvestada ja tellitud kaup jõuab Eestisse hiljemalt järgmise nädala esmaspäeva-teisipäeval.
- Kui tellitud kaup on Eestis laos olemas, toimetame selle Teile 2–3 päeva jooksul.

Kättetoimetamine
Teil on võimalik valida mitme kättetoimetamise viisi vahel.
- Omniva teenus maksab 2,72 eurot. Omniva pakiautomaatide asukohad leiate siit.
- SmartPosti teenus maksab 2,99 eurot. SmartPosti pakiautomaatide asukohad leiate siit.
- Kullerteenus maksab 5,05 eurot. Kuller lepib Teiega eelnevalt kokku paki kohaletoimetamise aja ja koha.
- Tulete ise kaubale järele kauplusesse Ehe Mood (Telliskivi 60A, Tallinn).

E-poest ostmine
- Valige endale meelepärane toode (rõiva puhul ka suurus) ja kogus ning lisage see ostukorvi. Tellida on võimalik ainult neid suurusi ja värve, mis valikus nähtavad on. Rõivaste suuruse valimisel vt mõõdutabelit.
- Enne ostu kinnitamist tuleb teil valida ka kättetoimetamise viis.
- Kui olete sisestanud vale tellimuse või soovite tellimust tühistada, saatke palun sellekohane e-kiri aadressile info [ät] ehemood.ee. 

Tasumine
- Kui olete tellimuse kinnitanud, saadame Teie e-posti aadressile arve, mille maksetähtaeg on 3 kalendripäeva. Tellimus tühistatakse, kui makse ei ole laekunud 4 kalendripäeva jooksul alates tellimuse vormistamisest. Arve palume tasuda pangaülekandega Ehe Mood OÜ (reg kood 12269084) arvelduskontole: LHV EE027700771002209497, Swedbank EE712200221054929000 või SEB EE391010220206564220.
- Arve väljastatakse süsteemi poolt automaatselt pärast tellimuse kinnitamist. Kui Te ei ole arvet saanud ühe tunni jooksul, võtke palun meiega ühendust. Võimalik, et sisestatud e-posti aadress ei ole korrektne, postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse.
- Kui arve ei ole tähtajaks tasutud, loeme seda sooviks ostust loobuda ja tühistame tellimuse. Enne tellimuse tühistamist saadame Teie e-posti aadressile meeldetuletuskirja.
- Kui juhtub, et Teie tellitud kaup on läbi müüdud, anname sellest Teile kohe teada ja tagastame ettemaksuna makstud raha. 

Kaubaga tutvumine, vahetamine ja tagastamine
Teil on õigus 14 päeva jooksul kaup vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema kasutamata ja kahjustamata, originaalpakendis ja siltidega! Toote tagastamise kulud kannab ostja. Kui soovite kaupa tagastada või vahetada, palun helistage meile või saatke e-kiri aadressile info [ät] ehemood.ee.

Isikuandmed
Tooteid on Teil võimalik tellida külalisena või registreerunud kasutajana. Registreerimisel küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalsena ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohaletoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul.

Internetipõhine vaidluste lahendamise platvormi leiate siit.