Inglismaa firma – Nomads – käekirja tunneb ära. Nende omanäolistesse rõivastesse on kootud armastus kodupaiga vastu ja igatsus kaugete maade järele.

2016. aasta sügiskollektsiooni jaoks on inspiratsiooni kogutud värvikirevast Istambulist. Tulemuseks on kaasaegne Boho stiil rikkaliku värvipaleti, kaunite mustrite ja võluvate detailidega.

Kanna ja sära!

      ***
Tellime kaupa Inglismaalt esmaspäeva hommikuti.


Carleen Anderson - naturaalne bambus

Epood > PÄIKESEPRILLID >Carleen Anderson - naturaalne bambus
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Carleen Anderson - naturaalne bambus 63.00 EUR
 

CARLEEN ANDERSON
 
Stiilsed päikeseprillid, mis on saanud oma nime andeka laulja järgi. Carleen Anderson ei ole mitte ainult imeline laulja, vaid ka ilus inimene, kes toetab Bambooka´t ja projekti PEPE (People Empowered Preserved Earth) toetades nii inimesi Aafrikas.
 
Raamide laius: 155 mm
Polaroidklaasid
UV kaitse, pruunid klaasid
Käsitsi valmistatud bambusest
Kaasas tasuta prillitoos
 
Bambooka päikeseprillid on valmistanud inimesed mitte masinad ega robotid, seetõttu võib neil esineda väikseid ebatäpsusi. Meie arvates lisavad need ainult šarmi ja muudavad iga prillipaari tõeliselt ainulaadseks.

Kanna oma päikeseprillide eest hoolt!
Bambooka päikeseprillid on käsitööna valminud, nendega tuleb õrnalt ja hellalt ümber käia.
Bambus on naturaalne ja tugev, kandja- ja keskkonnasõbralik materjal, kuid bambusest prilliraamid erinevad metall- ja plastikraamidest.
Vette uputada neid ei ole võimalik, kuid:
  • Peale märjaks saamist ära jäta neid päikese kätte kuivama, vaid kuivata pehme lapiga!
  • Ära painuta neid!
  • Ära pista neid taskusse ega kanna neid lahtiselt kotis! Kui prillid ei ole just nina peal, siis paiguta need võimalusel prillitoosi.