Inglismaa firma – Nomads – käekirja tunneb ära. Nende omanäolistesse rõivastesse on kootud armastus kodupaiga vastu ja igatsus kaugete maade järele.

2016. aasta sügiskollektsiooni jaoks on inspiratsiooni kogutud värvikirevast Istambulist. Tulemuseks on kaasaegne Boho stiil rikkaliku värvipaleti, kaunite mustrite ja võluvate detailidega.

Kanna ja sära!

      ***
Tellime kaupa Inglismaalt esmaspäeva hommikuti.


SAHARA - naturaalne bambus

Epood > PÄIKESEPRILLID >SAHARA - naturaalne bambus
Tootevalikud:
Nimetus Hind
SAHARA - naturaalne bambus 63.00 EUR
 

SAHARA
 
Need päikeseprillid on saanud oma nime tuntuima kuuma kõrbe ja ilmselt maailma kõige päikesepaistelisema paiga järgi. Selle kergelt kaarjad värvitud bambusraamid meenutavad liivaluiteid, mille on voolinud tuuled Aafrika „Suurimas Kõrbes“.
 
Raamide laius: 145 mm
Polaroidklaasid
Käsitsi valmistatud bambusest
Kaasas tasuta prillitoos
 
Bambooka päikeseprillid on valmistanud inimesed mitte masinad ega robotid, seetõttu võib neil esineda väikseid ebatäpsusi. Meie arvates lisavad need ainult šarmi ja muudavad iga prillipaari tõeliselt ainulaadseks.

Kanna oma päikeseprillide eest hoolt!
Bambooka päikeseprillid on käsitööna valminud, nendega tuleb õrnalt ja hellalt ümber käia.
Bambus on naturaalne ja tugev, kandja- ja keskkonnasõbralik materjal, kuid bambusest prilliraamid erinevad metall- ja plastikraamidest.
Vette uputada neid ei ole võimalik, kuid:
  • Peale märjaks saamist ära jäta neid päikese kätte kuivama, vaid kuivata pehme lapiga!
  • Ära painuta neid!
  • Ära pista neid taskusse ega kanna neid lahtiselt kotis! Kui prillid ei ole just nina peal, siis paiguta need võimalusel prillitoosi.