Inglismaa firma – Nomads – käekirja tunneb ära. Nende omanäolistesse rõivastesse on kootud armastus kodupaiga vastu ja igatsus kaugete maade järele.

2016. aasta sügiskollektsiooni jaoks on inspiratsiooni kogutud värvikirevast Istambulist. Tulemuseks on kaasaegne Boho stiil rikkaliku värvipaleti, kaunite mustrite ja võluvate detailidega.

Kanna ja sära!

      ***
Tellime kaupa Inglismaalt esmaspäeva hommikuti.


UBUNTU - tumepruun

Epood > PÄIKESEPRILLID >UBUNTU - tumepruun
Tootevalikud:
Nimetus Hind
UBUNTU - tumepruun 63.00 EUR
 

UBUNTU
 
Sõna „ubuntu“ kirjeldab vana Aafrika maailmavaadet, mis põhineb inimlikkusel, hoolivusel, jagamisel, austusel, kaastundel jm sarnastel väärtustel. See viib õnnelike inimeste ja kvalitatiivse kogukonna eluni. Need on Bambooka kõige ümmargusema kujuga prillid kahe väikese kühmuga ninakaare ülemises osas, mis eristab seda mudelit teistest.
 
Raamide laius: 143 mm
Polaroidklaasid
UV kaitse, pruunid klaasid
Käsitsi valmistatud bambusest
Kaasas tasuta prillitoos

Bambooka päikeseprillid on valmistanud inimesed mitte masinad ega robotid, seetõttu võib neil esineda väikseid ebatäpsusi. Meie arvates lisavad need ainult šarmi ja muudavad iga prillipaari tõeliselt ainulaadseks.

Kanna oma päikeseprillide eest hoolt!
Bambooka päikeseprillid on käsitööna valminud, nendega tuleb õrnalt ja hellalt ümber käia.
Bambus on naturaalne ja tugev, kandja- ja keskkonnasõbralik materjal, kuid bambusest prilliraamid erinevad metall- ja plastikraamidest.
Vette uputada neid ei ole võimalik, kuid:
  • Peale märjaks saamist ära jäta neid päikese kätte kuivama, vaid kuivata pehme lapiga!
  • Ära painuta neid!
  • Ära pista neid taskusse ega kanna neid lahtiselt kotis! Kui prillid ei ole just nina peal, siis paiguta need võimalusel prillitoosi.